Sklep miesny gizycko

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu mającego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią obecne tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Idealnie kształtuje się do krojenia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich montowania w konfiguracji programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z najczystszej klasie materiałów, i prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do danego produktu. I urządzona istnieje w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.